Commit2Data op ICT.OPEN 2022
Na een door de wereldwijde COVID-19 pandemie veroorzaakte onderbreking was er weer de mogelijkheid om elkaar weer te ontmoeten spreken op ICT.OPEN in Amsterdam.
Helaas ging op de eerste dag onze workshop 'Turn your science into reality' niet door. Op donderdag, de tweede dag van ICT.OPEN, faciliteerden wij een barista die voor iedereen vers gezette koffie maakte en een plaats om andere aanwezige onderzoekers en bedrijven te ontmoeten. Commit2Coffee werd goed ontvangen en wij hebben veel ervaren en aspirant big data onderzoekers gezien en gesproken.
We hopen dat onze Commit2Coffee het energieniveau op peil heeft gehouden om alle informatie uit het drukke programma te absorberen.
Tot de volgende keer!
Terugkijken en herbeleven
De plenaire sessies van 7 april zijn de komende 3 maanden (begin juli 2022) terug te kijken op het ICT.OPEN platform.
Schrijf u hier in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws omtrent Commit2Data.
Bekijk alle Commit2Data projecten
Alle projecten staan hieronder
MASCOT - MeAsuring Security in Cloud OuTsourcing
MASCOT gaat grondig de weerbaarheid van de cloud onderzoeken, en de uitkomsten gebruiken voor écht veilige cloudstrategieën.
GASPADA
In dit project werken de onderzoekers samen met drie vooraanstaande partijen om gezamenlijk diverse vraagstukken op te lossen, door het modeleren van heterogene spatio-temporele data en op een generieke wijze algoritmisch te berekenen.
EciDA: Evolutionary Changes in Distributed Analysis
Het doel van dit TKI-voorstel is: het ontwikkelen en opzetten van een ivd en (groot) datagestuurd analyseplatform dat het mogelijk maakt om on-the-fly veranderingen van gegevensbronnen en veranderende data-analysestappen en -parameters in de loop van de tijd aan te passen aan de veranderende milieusituatie.